Hári Mária pályázat kiírásának átmeneti szüneteltetése

A díjak kiosztása után dr Rácz János a Pető András Alapítvány elnöke az alábbi jelzést tette:
A 2010-ben létrehozott (Pető Alapítvány és Társaság), akkor pár évre fenntarthatónak ítélt, évi ritmicitású Hári Mária Pályázat célja a tiszteletadáson kívül a késői szakmai utódok szellemi munkájának elismerése volt. Öt év alatt (2010 – 2014) alatt 29 pályamunka került beküldésre, amelyekből 4 első, 7 második és 4 harmadik díj (összesen 15 díjazás) keletkezett.
(Az elbírálást konduktor, orvos és jogász (Kozma Ildikó, dr. Horváth Dezsőné, Deák Irén, dr. Vecsernyés Jolán, dr. Balogh Erzsébet) részvételével – évente kijelölt – 3 tagú bizottság végezte el.)
Az Alapítvány a továbbra is minden erőfeszítést megtesz a támogatások megszerzésére  de 2015-ben a  Hári Mária Pályázat meghirdetését átmenetileg szüneteltetni fogja .

>> Címlap Hírek Hári Mária pályázat kiírásának átmeneti szüneteltetése